Gizlilik Politikası

İçeriği Paylaş

Son Güncelleme Tarihi: 11-May-2023
Yürürlük Tarihi: 11-May-2023

Bu Gizlilik Politikası, web sitemizi kullandığınızda ( https ://www.mehmeteminozel.com ). (hizmet”). Hizmete erişerek veya kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynısına izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlarız. Revize Politika, revize Politikanın Hizmette yayınlanmasından 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete devam eden erişiminiz veya Hizmeti kullanımınız, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

TOPLADIĞIMIZ BİLGİLER:

Sizinle ilgili aşağıdaki kişisel bilgileri toplayacak ve işleyeceğiz:

  1. İsim
  2. Email
  3. Sosyal Medya Profili
  4. Doğum Tarihi
BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ:

Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

 1. Kullanıcı hesabı oluşturma
 2. Görüşler
 3. Destek
 4. Site koruması
 5. Kullanıcıdan kullanıcıya yorumlar

Bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmak istiyorsak, sizden izin isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve aksini yapmamız gerekmedikçe yalnızca onay verilen amaç(lar) için kullanacağız. kanun.

BİLGİLERİNİZİN SAKLANMASI:

Kişisel bilgilerinizi, kullanıcılar hesaplarını kapattıktan sonra 90 gün ile 2 yıl arasında veya bu Gizlilik Politikasında ayrıntıları verildiği şekilde toplanma amaçlarını yerine getirmek için ihtiyaç duyduğumuz süre boyunca bizde saklayacağız. Yürürlükteki yasalara uygun olarak kayıt tutma / raporlama gibi veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılığın önlenmesi vb. diğer meşru nedenlerle belirli bilgileri daha uzun süreler boyunca saklamamız gerekebilir. Hiçbiri sizi tanımlamayan artık anonim bilgiler ve toplu bilgiler (doğrudan veya dolaylı olarak), süresiz olarak saklanabilir.

HAKLARINIZ:

Geçerli yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, bizden kişisel bilgilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) isteme hakkınız olabilir. bilgileri başka bir kuruluşa verme, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz tüm onayları, yasal bir makama şikayette bulunma hakkını ve geçerli yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer hakları geri çekin. Bu haklarınızı kullanmak için info@mehmeteminozel.com adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.

Bize info@mehmeteminozel.com adresinden yazarak doğrudan pazarlama iletişimlerinden veya pazarlama amacıyla yaptığımız profillemeden vazgeçebilirsiniz.

Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya gerekli amaçlar doğrultusunda işlemek için onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin arandığı hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

ÇEREZLER VB.

Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu bölümümüze bakın: Cookie Policy.

GÜVENLİK:

Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve bilgilerinizin kontrolümüz altında kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Bununla birlikte, yapısal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini sağlayamayız veya garanti edemeyiz ve bunun riski size aittir.

ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI VE BİLGİLERİNİZİN KULLANIMI:

Hizmetimiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmet üzerindeki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü şahıs sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmemekteyiz.

ŞİKAYET / VERİ KORUMA SORUMLUSU:

Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Mehmet Emin ÖZEL, Kocaeli Gebze adresindeki Şikayet Görevlimize e-posta gönderebilirsiniz, e-posta: info@mehmeteminozel.com. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.


İçeriği Paylaş

Trend Gönderiler

Biyografi

ODTÜ: MSc, BSc, PhD, Doçentlik

· Çukurova Üniv:  Prof.Dr

· Max Plack Inst. Reseach Associate

· NASA Goddard Space Flight Centre: Senior Research Associate

· TUBITAK MAM: Başuzman Araştırıcı

Copyright © 2023 Mehmet Emin ÖZEL – Tüm hakları saklıdır. Tasarım Uzman Web Design